• Index
  •  » Komis
  •  » Kamizelka Pattern, 2 częściowa płachta ghille, Tłumik dźwięku kingarms

#1 2009-07-24 20:45:30

Jarhead98

Użytkownik

1119401
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 75
Punktów :   

Kamizelka Pattern, 2 częściowa płachta ghille, Tłumik dźwięku kingarms

Witam, jak w tytule mam do sprzedania:
Kamizelkę Pattern po liftingu, kolor olivkowy z wstawkami wz.93 na bocznych kieszeniach zasobnikowych. Kieszenie te zostały poszerzone względem moich potrzeb. Wszystko solidne i mocne. Stan kamizelki bez zastrzeżeń, jedynie przegrody w dolnych podwójnych ładownicach na magi M16 zostały wycietę tak aby mieściły się magazynki od AK.  Kolor kamizelki nawet nie jest wyblakły. Cena jaka mnie interesuje to minimum 50zł.
   
Płachtę Ghille z siatki maskującej przeplecioną farszem; w 2 częściach, głowa ok 1mX1m oraz plecy i ramiona ok1,5mX1,5m farsz zrobiony z worków jutowych, moro wz 93, materiałów koloru oliwkowego, khaki oraz piaskowego. Wszystko w pełni współgra z otaczającą roślinnością. Można go użyć jako główny system maskujący bądź wykorzystać do budowy własnego. Cena jaka mnie interesuje to ok 100zł
   
Tłumik dźwięku king-arms o długości 25cm i średnicy 4cm. Tłumik posiada wymienne końcówki na wkręt lewo oraz prawostronny, średnica wkrętu standardowa.Wszystko w oryginalnym pudełku. do zestawu dokładam poliestrowy pokrowiec szyty na miarę tłumika, kolor: wz 93 pantera. Cena 90zł
   
Wszystkie przedmioty można zobaczyć u mnie bądź osoby zainteresowane otrzymają pakiet zdjęć. zapraszam zainteresowanych pod nr gg1119401 bądź komórkę 663440418.

ps. istnieje również możliwość nabycia karabinu AK taktikal w pełnym maskowaniu z interesującym osprzętem.


<Leave No Man Behind>

Offline

 

#2 2009-11-11 21:16:29

zmija216

Użytkownik

10233303
Call me!
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Kamizelka Pattern, 2 częściowa płachta ghille, Tłumik dźwięku kingarms

Jestem zainteresowany ghillie. Napisze na gg.
Mam nadzieję że oferta aktualna.


SWD Master

Offline

 

#3 2009-11-15 19:48:29

zmija216

Użytkownik

10233303
Call me!
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Kamizelka Pattern, 2 częściowa płachta ghille, Tłumik dźwięku kingarms

Transakcja dokonana! Jestem bardzo zadowolony z kupna! Dziękuję bardzo...


SWD Master

Offline

 
  • Index
  •  » Komis
  •  » Kamizelka Pattern, 2 częściowa płachta ghille, Tłumik dźwięku kingarms

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Witamy na stronie producenta szamb wolne pokoje Pustkowo Środki na porost włosów Serwis mitsubishi Warszawa