• Index
  •  » Komis
  •  » Sprzedam AK-74UN Boyi Metal Drewno

#1 2009-02-15 13:06:58

Michał

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 30
Punktów :   

Sprzedam AK-74UN Boyi Metal Drewno

Witam mam do sprzedania AK-74UN Boyi z drewnianym chwytem przednim. Jeśli interesuje cie tylko cena to od razu zapraszam na koniec ogłoszenia. Reszta to opis. Spakowane zdjęcia pod linkiem

http://www.box.net/shared/yqcl9sut48

Jest to replika ze stalowym body. Kopia VFC czyli rozbiera się prawie tak samo jak ostrego AK. Stalowa jest również kolba, rura gazowa, no i wszystkie kołki. Reszta czyli obsada lufy, podstawa muszki i szczerbinki, kolanko gazowe jest ze Znalu.

Nie jest to wersja od krakmana wiec nie ma wydzierganej PJ na prawej stronie oraz nie posiada łożyskowanej prowadnicy sprężyny oraz głowicy tłoka.Posiada plastikowe łożyska 7mm . Gerbox i wszystkie części w stanie idealnym przejechane jakieś 8 tyś.
Wszystko sprawdziłem przesmarowałem zrobiłem nowe podkładkowanie. Testowałem długie serie po 30 strzałów, wszystko działa jak należy.

Z wadliwych rzeczy jakie mogę nadmienić to błąd konstrukcyjny polegający na kiwającej się kolbie gdy jest rozłożona. Normalne ślady użytkowania widoczne na zdjęciach.

W komplecie ładowarka, bateria 8,4v 1100 która nadaje się do tej repliki i i nie ma problemu żeby nie mogła uciągnąć sprężyny. Pasek oraz magazynek hi-cap czarny.

Offline

 
  • Index
  •  » Komis
  •  » Sprzedam AK-74UN Boyi Metal Drewno

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rozwód wałbrzych ochrona bydgoszcz Loty Rzeszów Oslo wybudujesz.info.pl reklama-internetowa.info.pl